Pro základní funkčnost a zpříjemnění používání webu využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

       

SCIFI: Autoři / Lukačovičová, Lucie

Lucie LukačovičováNarodila se v roce 1980 v Praze, kde vystudovala antropologii a knihovnictví na FF UK. Je patronkou soutěže O loutnu barda Marigolda a editorkou sborníků, sestavovaných každoročně z hodnocených prací. Rovněž už několik let vede kurzy tvůrčího psaní v rámci Dětské mensy. Její povídky vycházejí v časopisech Pevnost, Dech draka a Fantázia, stejně tak v jednotlivých sbornících (Klášter slasti, Kostky jsou vrženy, Tváře budoucnosti, Písně temných věků etc.) Stala se vítězkou Ceny Karla Čapka 2001 v kategorii krátká povídka, mnohokrát se umístila mezi publikovanými díly v soutěži O rukavici lorda Trollslayera (sborníky Drakobijci). Často experimentálně tvoří se spoluautory, zejména se svou sestrou Petrou.
Mezi její zájmy patří kromě psaní také kresba a kaligrafie, ať už evropská nebo asijská. S japonskou kulturou se poprvé setkala přes staré mýty a legendy a začala se jí intenzivněji věnovat, včetně cestování a studia jazyka.


Parametry
Současná Praha. Den střídá noc; po ulicích chodí
Původní MOC 235 Kč

Cena 98 Kč (€ 4,02)

img


Japonsko 12.století, země zmítaná bojem o moc,
Původní MOC 240 Kč

 Hluboko ve vesmíru se nachází stanice Armida,
Původní MOC 290 Kč

 Jako historický román odehrávající se za vlády
Původní MOC 319 Kč

 Lov na boha neměl hrabě Sangatte vůbec v plánu.
Původní MOC 290 Kč