Žamboch, Miroslav: BAKLY - V OBJETÍ SMRTI

- Popis knihy
- Související tituly1
Žamboch, Miroslav: BAKLY - V OBJETÍ SMRTINení skladem/ ks
Bakly je kupodivu stále naživu, v jím vyvolané válce podsvětí se zaplétá do spirály násilí stále hlouběji a hlouběji a nehledá cestu ven. Jen blízkost smrti ho udržuje na hranici příčetnosti.
Baronesa Münchauzen pronikla do vyšší společnosti a teď se snaží dostat pod povrch nablýskaného společenského pozlátka, aby získala to, co ji osobně nejvíc zajímá – informace o moci, o magii.
V podzemí Grafzatzy, jednoho z největších a nejbohatších měst Crambijského impéria, roste něco, pro co v paměti lidí i v nejstarších encyklopediích chybí pojmenování. Roste to, vyvíjí se, ovlivňuje a proměňuje své okolí a pátrá po důvodu vlastní existence, po účelu, kvůli kterému bylo stvořeno. Ti, co Věc v podzemí probudili z neexistence, se začínají bát.
AUTOR:Miroslav Žamboch
VAZBA: měkká - paperback - brož
POČET STRAN: 415
PŮVODNÍ CENA: Kč 359,-

